O nas


Od wieków ludzie starali się zabezpieczyć przed utratą cennych przedmiotów. Na pierwsze ślady prymitywnych zabezpieczeń, które miały spełniać funkcje zamków i kłódek natrafili archeolodzy już w starożytności.

Oferujemy Państwu najwyższy poziom zabezpieczeń udowadniając iż ludzkość osiągnęła perfekcję w systemie zabezpieczeń wykluczając czynnik ludzki jako najsłabsze ogniwo każdego łańcucha zabezpieczeń. Chcąc sprostać wymaganiom Klientów oczekujących najwyższych standardów bezpieczeństwa oddajemy do użytku Skarbiec wyposażony w najlepsze systemy zabezpieczenia potwierdzone certyfikatami prestiżowych europejskich firm definiujących najwyższe standardy zabezpieczeń w dziedzinie IT.

Naszą misją jest wyznaczanie kursu ku nowej przyszłości oferując bezpieczną i komfortową usługę dostępu do automatycznych skrytek depozytowych w systemie 24/7 w oparciu o unikalne dane biometryczne.


 

SafeStore Auto to samoobsługowy skarbiec umożliwiający dostęp do skrytek depozytowych 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.